बुद्धिचाल संघ मकवानपुरमा तिमल्सिना

गुगलपाटी संवाददाता
३२ जेष्ठ २०७६ १४:१८

हेटौंडाः नेपाल बुद्धिचाल संघको मकवानपुरको अध्यक्षमा माधव तिमल्सिना चयन भएका छन् ।
शनिबार हेटौंडामा भएको संघको भेलाले सर्वसम्मत रुपमा तिमल्सिनाको अध्यक्षतामा ९ सदस्यीय कमिटी चयन गरेको हो । संघको उपाध्यक्षमा श्रीकृष्ण कर्माचार्य, सचिवमा नरेन्द्र भण्डारी, कोषाध्यक्षमा रुपकराज दाहाल चयन भएका छन् । त्यस्तै सदस्यहरुमा सुशिल तण्डुकार, उमेश सिग्देल, सुजनसिँह ठकुरी, सम्झना रिजाल, राजाराम कँडेल निर्बिरोध चयन भएका छन् । निवार्चित कमिटीका सदस्यहरूलाई संघका केन्द्रिय अध्यक्ष एकालाल श्रेष्ठ, महासचिव हेराकाजी महर्जन, सचीव धरम लामा, मकवानपुरका पुर्व अध्यक्ष ज्ञान कृष्ण प्रजापतिले टीका लगाएर बधाई दिएका थिए । यसै गरि संघको शनिबार नै बसेको पहिलो बैठकले उपाध्यक्षमा किशन घिसिङ र सदस्यमा सुजिता थिङलाई मनोनित गरेको नवनिर्वाचित अध्यक्ष तिमल्सिनाले जानकरी दिए ।

तपाईको प्रतिक्रिया